Özdemir Hidrolik - Pnömatik - Hırdavat Ürünleri İmalat ve Satış 

HAKKIMIZDA

Özdemir Hidrolik Hortum İmalatı çalışma hayatına 1987 yılında başlamıştır. İlk etapta eski adıyla bilinen Atilla Altıkat köprüsü ayağında faaliyet gösteren firmamız 1997 yılında Metal İşleri Sanayi Sitesine taşınmıştır. Özdemir Hidrolik Hortum San Tic. Ltd. Şti. yakın zamanda Adana ve dışında sizlerin sayesinde tanınmış bir firma oldu. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

        Kurulduğu günden itibaren hidrolik hortum imalatı ve ekipmanları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

 Hidrolik hortum, Oto Klima Hortumları, Gaz halatı-stop halatı-Enjektör Boruları-Hidrolik Devre Boruları- hidrolik sistemlerine ait dirsek ve ara bağlantı elamanları, kompresör hortumları vb. işler yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hidrolik hortum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

        Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

 

        Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk.

 

      İlerleyen süreçlerden Özdemir Hidrolik Hortum İmalatı olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir işletmenin nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar vb. web siteleri de online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Özdemir Hidrolik Hortum, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini kururak en çok tercih edilen  hidrolik malzemeleri üreten bir firma zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazarındaki lider firma olma yapımızı korumak. Bununla birlikte yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında istihdam avantajları üreterek ülke ekonomisine destek olmaktır.
MENÜ
DUYURULAR
Web sitemiz yeni yayınıyla hizmetinize girmiştir.

Bilgi için ulaşınız.ÖZDEMİR HİDROLİK
Copyright © 2019 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
tarafından Mutluluk ve Sevgi ile tasarlanmıştır.